Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

1° Torneo de Ajedrez por Equipos Atahualpa

Viimeisin päivitys04.08.2019 03:22:51, Creator/Last Upload: bolivian federation of chess

Sijoitukset 11 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
18Los amigos de Zuleta1071220,5220
216Tlatoanis1062220,0200
34Caissa & Cafe1080219,5240
43Bolichess1071219,5220
510Lancelot1062219,5200
66Colgados1052317,5170
713Patoteros1034316,0130
815Speed Chess1051415,0160
912Pamplona Chess1041515,0130
101América Unida1031615,0100
119Gambito Gladiador1041514,5130
1214Peones Asesinos1032512,5110
135Chac Bolay1031611,0100
147Espartanos1030710,090
152Atahualpa Recargado1021710,070
1611MalaRacha101094,530

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints