Primera UNRC 2019

Organizator(i)UNRC
SavezArgentina ( ARG )
Bedenkzeit45+30
StranicaComedor UNRC
Rating calculation -
Datum2019/09/17 do 2020/09/17
Prosječan rejting1897
Program za sparivanjeSwiss-Manager od Heinza HerzogaSwiss-Manager turnirski podatak

Zadnja izmjena22.10.2019 22:53:46, Creator/Last Upload: aapcajedrez

Odabir parametara bez podataka o turniru, Link tournament to the tournament calendar
ListeLista po nositeljstvu, Abecedni popis igrača, Podaci o Savezima, Partijama i Titulama, Satnica
Konačni poredak sa partijama nakon 6 Kola, Lista po nositeljstvu sa partijama
Bodovi po pločamaKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6/6 , nisu parovani
Poredak nakonKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6
Pretvori u Excel i PrintajLista za ispis, Pretvoti u Excel (.xls), Pretvoti u Excel (.xlsx), Pretvori u PDF-File

Poredak nakon kola 2

Mj.SNoImeFEDRtgBod. TB1  TB2  TB3 wwew-weKrtg+/-
11Tobares LeandroARG22812,00,00,02,005,55,080,423012,6
27Marconi NicolasARG19522,00,00,01,0042,571,433042,9
314Caballero DamianARG15931,50,00,01,501,50,690,813024,3
45Balladares RodolfoARG20001,50,00,00,7543,780,22306,6
52Moas HectorARG20811,00,00,01,2533,04-0,0430-1,2
611Meneguzzo MauroARG17381,00,00,01,0021,240,763022,8
78Gutierrez Reich FranciscoARG19201,00,00,00,5024,11-2,1130-63,3
83Rodriguez FrancoARG20781,00,00,00,003,53,77-0,2730-8,1
4Varela MalcoARG20231,00,00,00,002,53,94-1,4430-43,2
9Verstraete MarcosARG18491,00,00,00,003,52,421,083032,4
1112Serra MateoARG17220,50,00,00,751,51,73-0,2330-6,9
126Presta FranciscoARG19600,50,00,00,502,53,30-0,8030-24,0
1310Barrotto JoseARG17390,00,00,00,003,52,271,233036,9
13Santamaria MartinARG16200,00,00,00,0001,06-1,0630-31,8

Bilješka:
Tie Break1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Tie Break2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable