Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Országos Ifjúsági Csapatbajnokság 2019.

Viimeisin päivitys29.10.2019 18:47:07, Creator/Last Upload: tamas gyomber

Loppusijoitukset 7 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
13Géniusz Tata751128,511162,5
22MTK Budapest I760127,012165,5
31ASE Paks741227,09169,5
44Maróczy SE740326,08161,0
57Miskolci KisBocsok742125,510166,0
615Edelényi VSE741223,09139,0
75Meritum SE732223,08176,5
89Dunaharaszti MTK732223,08157,0
96Tapolca VSE730423,06149,5
1010Morihana PSE I731322,57161,5
1111MTK Budapest II740322,08144,5
1212Barcza GSC I732221,58152,0
1313Bástya Dunaújváros740321,58146,0
1414Nyíregyházi VSC740321,08162,0
1517Sárkány DSE731320,57153,0
1619Makói SVSE730420,06129,5
1716Tungsram-Aquaprofit NSK730420,06123,5
188Haladás VSE721420,05151,0
1918MTK Budapest III730418,56141,0
2023Tamási721416,05126,5
2121Barcza GSC II720515,54118,0
2222Újpesti KSE721414,55124,0
2320HÜSI SC720514,54127,0
2424Morihana PSE II700710,00122,0

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)